Špecialista kalkulácií produktu (OPM)

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacmin. 2000 Eur brutto + 10% variabilná zložka mzdy (základná zložka mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, koordinácia a vykonávanie všetkých činností s cieľom monitorovať a optimalizovať miestne a globálne náklady na výrobky počas fázy akvizície, TtM a OtD;
- centrálne prepojenie pre program manažment v prípade výroby relevantných akvizičných úloh pre zabezpečenie priamej odozvy a odhadu konkurenčných nákladov ako základ ponuky pre zákazníka;
- riadenie, monitorovanie a analýza vývoja výrobných nákladov oproti cieľom počas celého životného cyklu produktu. Iniciovanie a sledovanie protiopatrení v prípade odchýlok;
- riadenie a vykonávanie riadenia nápadov na zlepšenie nákladovej situácie až do implementácie. Identifikuje najväčšie príčiny zvyšovania nákladov;
- podpora a výmena najlepších postupov a nápadov na zlepšenie štruktúry nákladov v globálnej produkčnej sieti;
- vedenie projektových tímov pri akomkoľvek zlepšovaní nákladov;

- atraktívnu, rozmanitú prácu v medzinárodnom prostredí;
- kontakt s poprednými svetovými automobilkami a najmodernejšími technológiami;
- participáciu na inováciách;
- pružnú pracovnú dobu (7,5 h/deň) s pevným jadrom od 9 - 14;
- príspevok na stravovanie a dopravu;
- stabilitu nadnárodnej spoločnosti;
- 13., 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti;

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom/nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle;
- pokročilá znalosť MS Excel;
- znalosť anglického jazyka podmienkou, nemecký jazyk výhodou;
- logické myslenie, analytické schopnosti, zmysel pre detail a prácu s číslami;
- schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, spoľahlivosť;
- dobré komunikačné zručnosti;

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sandorova
Tel.: +421902951945
E-mail: poslať životopis
ID: 4290868  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac