Reagujte bez životopisu

Inžinier dodávateľskej kvality (predsériová fáza)

Miesto práce
Trenčín
2 000 EUR/mesiacod 2000 Eur , mzda závisí od skúseností kandidáta + 20 % výkonnostná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovznikajúce centrum strategického nákupu v Trenčíne hľadáme skúsených a talentovaných ľudí, ktorí chcú niečo dokázať.

Ak máte skúsenosti s dodávateľskou kvalitou a hľadáte nové výzvy a príležitosti, radi cestujete o poznáte nástroje kvality, využite príležitosť a staňte sa členom nášho mladého rozrastajúceho sa tímu v Trenčíne. Už je nás viac ako 40!

V rámci SQA obsadzujeme viacero pozícií:
1. SQA Inžinier pre komoditu plasty a kovy
2. SQA Inžinier pre komoditu káblové zväzky a plošné spoje

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, možnosť pracovať na HOME OFFICE, PRUŽNÝ PRACOVNÝ ČAS, DOBA NEURČITÁ hneď od začiatku pracovného pomeru, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat.

Na pozícii Inžinier dodávateľskej kvality budete zodpovedný za vykonávanie a zabezpečenie plánovania kvality produktu (APQP) u externých dodávateľov počas plánovania a realizácie procesu vývoja produktu HELLA.

Preto až do validácie produktu do sériovej výroby budete :
• mať na starosti zahraničných a lokálnych dodávateľov,
• koordinovať APQP aktivity u pridelených dodávateľov v rámci danej komodity a spolupracovať s členmi projektového tímu,
• dohliadať na správnosť a komplexnosť dokumentácie predloženej dodávateľom v rámci vzorkovania dielov,
• sledovať dodržiavanie schváleného časového plánu predloženého dodávateľom, tak aby bol v súlade s jednotlivými míľnikmi projektu, posudzovať kvalitu predložených vzoriek a spravovať a aktualizovať akčný plán s dodávateľom,
• na základe uvedeného eskalovať relevantné problémy s kvalitou projektovému tímu podľa kritickosti prípadne ohrozenia validácie produktu,
• plánovať procesné audity a 2TP previerky u dodávateľov vrátane vykonávania FULL RUN a validovať proces a produkt u dodávateľa do sériovej výroby,
• okrem toho budete koordinovať proces predkladania vzoriek s dodávateľmi v rámci jednotlivých míľnikov projektu a posudzovať predloženú dokumentáciu podľa požiadaviek k danej fáze projektu.

- Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- Možnosť pracovať na HOME OFFICE
- Pružný pracovný čas
- Príspevok na dopravu
- Program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v automobilovom priemysle a/alebo manažmente kvality
• Znalosť technológie výroby jednotlivých komodít (Plasty, alebo kovy, alebo PCBA alebo káblové zväzky)
• Vynikajúca znalosť metód kvality (napr. APQP, postup PPA podľa požiadaviek VDA/AIAG, 5 krát prečo-metóda ...) a súčasnými platnými normami pre automobilový priemysel napr. ISO9001 a IATF16949
• Výhodou je platná licencia audítora VDA6.3
• Veľmi dobrá úroveň komunikácie v anglickom jazyku
• Skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch
• Ochota cestovať

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4076354  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac