Špecialista automatizácie - Technik

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
1 242 EUR/mesiacmin. 1242 Eur brutto + 20% variabilná zložka mzdy (základná zložka mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu oddelenia automatizácie v Trenčíne hľadáme technicky zdatného a spoľahlivého kolegu, ktorý je zároveň tímovým hráčom a bude zodpovedať za:
• podporu prvotných obhliadok zariadení na základe interných a externých požiadaviek.
• prevádzku riadiacich systémov a odstraňovanie porúch,
• oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky v spolupráci z dodávateľmi,
• nastavovanie a optimalizáciu polôh/dráh/rýchlostí ABB/UR robotov – úprava programu
• diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok,
• vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k zariadeniam (tool book, Dummy list...)
• zaistiť, aby boli zohľadnené požiadavky noriem a firemných štandardov pre strojové zariadenia
• podporu pri vytváraní špecifikácií zariadení a výrobných liniek, vrátane robotických aplikácií
• riešenie designu zariadení/výrobných liniek z dodávateľmi
• spolupráca s dodávateľmi zariadení počas fázy projektovania, výstavby, rozbehu a inštalácie priamo vo výrobe
• implementácia a nábeh nového a zmeneného výrobného a testovacieho zariadenia. Koordinácia schvaľovanie zariadení a zavádzanie vylepšení spolu so zúčastnenými stranami
• poradenstvo a podpora iným oddeleniam v prípade montáže, testovacích problémov a problémov s opravami (TPM)
• vykonávanie školení o technológiách a prenos know-how technikovi linky/nastavovačovi
• dizajn prípravkov, výrobných a testovacích zariadení, s použitím požadovaných výrobných metód e. g. automatické podávanie, výber a umiestnenie, nastavenie, montáž, meranie a testovanie ako návrh zmien pre optimalizáciu alebo integráciu nových variantov výrobkov

V rámci pozície bude nutné cestovať do Hella závodu v Bratislave v rámci pomoci/zaučenia pri inštalácií nových zariadení – 2-4 krát do týždňa po dobu 6 mesiacov.

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• výhodou je komunikácia v AJ/NJ
• schopnosť riešiť problémy ad hoc, komunikačné schopnosti.- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou,
• orientácia na trhu relevantných technológií
• programovanie priemyselných robotov (ABB a KUKA) výhodou
• znalosť čítania technickej dokumentácie – elektrické a pneumatické schémy
• predchádzajúce skúsenosti s výrobnými technológiami sú výhodou
• kontrola a organizácia úloh interne a externe prostredie, organizačné schopnosti…..
• odborná prax na pozícií technik - min. 2 roky
• flexibilita
• zodpovednosť
• rozvážnosť, logické myslenie

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 4038386  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 242 EUR/mesiac