Disponent príjmu - 2 zmeny

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ASAP
1 085 EUR/mesiac1085 EUR brutto + 10% variabilná zložka mzdy = 1194 eur + príplatky za nočnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie tovaru na vstupe po stránke formálnej (kontrola dokumentov) a fyzickej (skutočná kontrola zásielky)
- zaskladňovanie tovaru na vybrané miesto
- zodpovedanie za evidenciu pohybu materiálov cez SAP-scanner
- vykonávanie prevozu materiálu na fixné miesta v sklade

- BEZPLATNÁ DOPRAVA DO/Z PRÁCE V RÁMCI TRENČÍNA NA KAŽDÚ ZMENU
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- firemné akcie
- 13. ,14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis na kontakty uvedené nižšie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie nájdete na stránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- podmienkou pre zaradenie do výberového konania je predchádzajúca skúsenosť s vedením skladovej dokumentácie a organizáciou práce v sklade
- vhodný uchádzač vlastní platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
- ochota pracovať na 2 zmeny
- schopnosť tímovej práce
- dôslednosť, zodpovedný a profesionálny prístup k práci a pracovným povinnostiam

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 4034138  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 085 EUR/mesiac