Procesný plánovač OtD

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
1 056 EUR/mesiac1056 € - v závislosti od dosiahnutých skúseností + 20% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za plánovanie a stanovovanie pracovných postupov a operácií s ohľadom na existujúci výrobný proces a postup,
- plánovanie a iniciovanie zaobstarania jednotlivých výrobných, skúšobných prostriedkov v spolupráci s ostatnými oddeleniami,
- odbornú spôsobilosť výrobných prostriedkov s uplatnením existujúcich štandardov a noriem kvality až do sériového uvoľnenia produkcie a zároveň poskytuje podporu iným oddeleniam pri riešení prípadných problémov týchto prostriedkov až do ich EOP,
- plánovanie výrobných postupov jednotlivých výrobných prostriedkov s pomocou existujúcich technológií, zodpovedá za vytváranie process flowchartov,
- vypracovanie návrhu pre výrobu správnej makety jednotlivých komponentov, inicializovanie konštrukčných , resp. technologických zmien.

- Práca v príjemnom kolektíve
- Stabilita nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- Vzdelávacie aktivity, firemné akcie
- Odmena za odpracované roky
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- VŠ vzdelanie technického smeru, optimálne plasty
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
- minimálne 1-ročná prax v oblasti prípravy výroby, práca v projektových a výrobných tímoch
- práca s PC – MS Office, eM Planner, MS Project
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, logické myslenie, organizačné schopnosti, flexibilita, ochota vzdelávať sa, schopnosť pracovať v tíme
- ochota cestovať do BA

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 4025888  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 056 EUR/mesiac