Purchasing Project Manager

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacPonúknutá mzda závisí od dosiahnutých skúseností + 20% mesačná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna hviezda na nebi plnom hviezd nezažiari. Zato hviezdy v súhvezdí vie nájsť každý. Naše novovznikajúce HELLA R&D centrum v Bánovciach nad Bebravou hľadá inovatívnych nadšencov, ktorí radi menia svoje nápady na reálne produkty...Zažiar s nami a rozpozná ťa celý svet!
Práve teraz hľadáme skúseného projektového nákupcu so zmyslom pre detail, ktorého úlohou bude:
- zodpovednosť za materiálové náklady projektu počas predsériovej fázy
- optimalizácia vstupných nákladov na komponentoch, nástrojoch a zariadeniach
- včasné zabezpečenie všetkých dostupných zdrojov dokumentov a sledovanie strategického nákupu v procese nominácie
- dodržiavanie časového plánu hlavných míľnikov projektov
- spolupráca s ostatnými oddeleniam vo vývojovom závode a vo výrobnej lokácii
- príprava podkladov pre sériový nákup (spolupráca pri materiálovom plánovaní)
- čítanie projektovej dokumentácie
- uplatňovanie HELLA štandardov v rámci HELLA tímu i voči dodávateľom
- podieľanie na riešení technických zmien v predsérii, objednávanie predsériových komponentov

Ponúkame možnosť podieľať sa na vývoji osvetľovacej techniky svetovej značky, byť pri "zrode svetla" a ešte oveľa viac:
- atraktívnu, rozmanitú prácu v medzinárodnom prostredí
- kontakt s poprednými svetovými automobilkami a najmodernejšími technológiami
- pružnú pracovnú dobu (7,5 hod./deň) spevným jadrom od 9 do 14
- príspevok na dopravu a stravovanie
- pestrý sociálny program
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie nájdete na stránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnickom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- predchádzajúce skúsenosti s projektovým nákupom, príp. komoditným (sériovým) nákupom min. 2 roky,
- znalosť automotive prostredia
- komunikatívnosť, samostatné vystupovanie,
- flexibilita, logické myslenie,
- precíznosť v kalkuláciách,
- znalosť vyjednávacích taktík,
- schopnosť vytvoriť si ucelený obraz o projekte,
- reporting na pravidelnej báze,
- nutná aktívna znalosť anglického jazyka vzhľadom k spolupráci s medzinárodným tímom v predsérii (znalosť aj NJ je výhodou),
- SAP MM a PP modul výhodou,
- ochota cestovať, vodičský preukaz sk. B je podmienkou.

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3800003  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac