Systémový administrátor

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
minimálne 1.165,00 € + mesačná prémia 20% , ponúkaný plat závisí od reálnych pracovných skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do IT tímu v Trenčíne hľadáme šikovného, akčného a spoľahlivého kolegu, ktorý sa orientuje v softwarových a hardwarových riešeniach.

Náplň práce:
- riadenie, organizácia a koordinácia všetkých činností spojených s informačnými technológiami/ hardware, software, siete, telekomunikačné zariadenia za účelom zabezpečenia funkčnosti a dostupnosti všetkých informačných systémov pre užívateľov
- konfigurácia a administrácia systémových komponentov s ohľadom na súčasnú HELLA bezpečnostnú politiku a existujúce inštrukcie.
- podpora a inštalácia systémov IT infraštruktúry
- zabezpečuje potrebnú dostupnosť podnikových IT systémov, v prípade problémov prijíma zodpovedajúce nápravné opatrenia
- podpora užívateľov, poskytovanie základného poradenstva a riešenie technických problémov.
- spolupráca na korporátnych projektoch

- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- pružná pracovná doba
- športové aktivity
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie nájdete na stránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- 3 roky praxe na obdobnej pozícii
- aktívna AJ
- znalosť administrácie systémov
- schopnosť riešenia problémov
- analytické myslenie
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 3623185  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 1.165,00 € + mesačná prémia 20% , ponúkaný plat závisí od reálnych pracovných skúseností a znalostí kandidáta