Režijný nákupca (MRO)

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1063,92 Eur + 10% výkonnostná prémia (skúšobná doba)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza trhu za účelom integrácie / zlúčenia decentrálnych procesov
- špecializácia na materialové komodity (Indirect material)
- vyhľadávanie alternatívnych dodávateľov
- vyhodnocovanie cenových ponúk pridelených komodít
- správa objednávkového systemu B2B
- dojednávanie zmluvných vzťahov s dodávateľmi v rámci všeobecných obchodných
podmienok a špeciálnych zmlúv
- riešenie finančných záležitostí s dodávateľom (cenové rozdiely)
- každodenné spracovávanie v SAPe uvoľnených požiadaviek na nákup
režijných materiálov a kontrola faktúr
- hľadanie nových zdrojov znižovania nákladov vstupných materiálov
- vytváranie dobrých vzťahov s dodávateľmi a intezívna komunikácia s nimi
- reporting – týždňová, mesačná frekvencia

Úspešným kandidátom ponúkame stabilnú prácu, zázemie medzinárodnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, príjemné a moderné pracovné prostredie, ako aj možnosť ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti nákupu min. 1 roky
- spoľahlivosť, organizačné a komunikačné schopnosti,
tímový hráč

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: +421327705160
E-mail: poslať životopis
ID: 3506298  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1063,92 Eur + 10% výkonnostná prémia (skúšobná doba)