Quality planner

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za nábeh nových projektov v oblasti kvality
Tvorba a spracovanie plánov riadenia kvality a dokumentov súvisiacich z vývojom produktu, podpora pri tvorbe IMDS záznamov
Komunikácia zo zákazníkom ohľadom zákazníckych požiadaviek, schvaľovania dokumentov a pod.
Tvorba kontrolných / skúšobných plánov v SAP
Návrhy metodík merania a skúšania nových produktov a dohľad nad ich realizáciou
Dohľad nad výberom skúšobných prostriedkov, sledovaním ich spôsobilosti
Tvorba a spracovanie protokolov o prvých vzorkách (EMPB, PPAP)
Podpora pri určovaní skúšobných znakov pre sledovanie spôsobilosti procesov

Príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti s medzinárodným zázemím
Účasť v medzinárodných tímoch
Ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie a možnosť profesijného rastu
Zaujímavé platové ohodnotenie
Bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok na dopravu,...)
Program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, strojárstvo, elektrotechnika, plasty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VŠ/USO vzdelanie technického smeru, odbor manažment kvality vítaný
- prax v oblasti riadenia kvality
- znalosť noriem rady ISO TS 16 949
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Znalosť základných nástrojov plánovania kvality: FMEA, EMPB, PPAP,
Základná znalosť štatistického riadenia procesov SPC a znalosť metrológie a skúšobníctva
Znalosť nástrojov kvality v oblasti riešenia problémov: DMAIC, 5 WHY, 8D príp. iné
Používateľ MS Office (Word, Excel,Power Point), Lotus Notes, SAP - výhodou

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 3310913  Dátum zverejnenia: 17.4.2018