Vedúci plánovania logistiky

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
01.01.2021
1 970 EUR/mesiac+ 10% výkonnostná prémia + príspevok na cestovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•riadenie a vedenie oddelenia Logistics planning, t.zn. úseky : Material planning, Sales scheduling, Production planning
•stanovenie a vyhodnocovanie jednotlivých KPI pre jednotlivé úseky oddelenia Logistics planning
•plánovanie, riadenie, hodnotenie, motivovanie a organizovanie kolektívu zamestnancov pridelenej organizačnej jednotky prostredníctvom cieľov
•riadenie a kontrolovanie všetkých aktivít spojených s nákupom materiálu, zabezpečovanie plynulého zásobovania potrebným materiálom v správnom čase a požadovanej kvalite pre potreby realizácie zákazníckych objednávok
•zlepšovanie procesov súvisiacich s nákupom materiálu
•riadenie plánovania produkcie na úseku výroby, zostavovanie plánov produkcie, zohľadňovanie odvolávky od zákazníka v súlade s materiálovými a kapacitnými možnosťami za úzkej spolupráce s úsekom predaja s cieľom zabezpečenia a dodržania plánu výroby,
•koordinácia výrobných zákaziek a zásob materiálov, dielov, resp. objemu nedokončenej výroby.
•vyhodnocovanie predaja, sledovanie trhu a spracovávanie plánu predaja a aktívne komunikovanie so zákazníkom a vykonávanie návštev u zákazníkov za účelom neustáleho zlepšovania spokojnosti zákazníka.
• spolupodieľanie sa na expedíciách za účelom zabezpečenia expedovania výrobkov smerom k zákazníkovi v požadovanom čase a množstve.

- príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti
- ďalšie odborné vzdelávanie sa a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, príspevok na dopravu,..)
- program zamestnaneckých benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie nasledovných uchádzačských materiálov:
- krátka motivačná žiadosť s vyznačením pozície, o ktorú sa uchádzate
- profesijný životopis v slovenskom a anglickom jazyku
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky kladené na uchádzačov:
- vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka ,nemecký jazyk výhodou
- vodičský preukaz sk. B
- výborné vyjadrovacie a organizačné schopnosti, tímový hráč, ochota ďalej sa vzdelávať

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: +421327705160
E-mail: poslať životopis
ID: 3160685  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 970 EUR/mesiac