Špecialista kvality - analýzy

Miesto práce
Kočovce pri Novom Meste nad Váhom (4 km), Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizovanie manažmentu reklamácií so zameraním sa na vrátené reklamované produkty a presadzovanie interných a externých nápravných opatrení podľa všeobecných smerníc v spolupráci s internými a externými pozíciami.
Zabezpečovanie vecne a odborne správnych aplikácií pre výrobu relevantných nástrojov kvality a metódy vrátane požiadaviek zákazníka.
Ďalšie oblasti zodpovednosti:
-realizovanie prvého hodnotenia výsledkov analýzy
- podporovanie laboratórií, inžinierov kvality a odborných oddelení pri vyskytujúcich sa otázkach
- vykazovanie potenciálnych rizík v poli na produkte a zavádzanie nápravných opatrení v spolupráci s príslušnými odbornými oddeleniami a vývojom produktu
- vykazovanie a porovnávanie Q – ukazovateľov (kontroling) a Warranty – nákladov ako aj vykazovanie a vypracovanie možných optimalizácií technických faktorov v sérii
- predkladanie návrhov pre opatrenia s informáciami z 0-km/ reklamácií z poľa a odsúhlasovanie s príslušným inžinierom kvality ako aj zhrnutie výsledkov analýzy

- príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti
s medzinárodným zázemím
- účasť v medzinárodných tímoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok
na dopravu, prítomnostný bonus ...)
- program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

- USO/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
vítaný
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - aktívne
- základná znalosť anglického jazyka vítaná, nie je podmienkou
- znalosť základov noriem rady ISO TS 16 949, VDA - Analýza poškodených dielov z pola
- základná znalosť nástroja plánovania kvality: FMEA
- znalosť nástrojov kvality v oblasti riešenia problémov: 8D report, 5 WHY
- používateľ MS Office (Excel - minimálne pokročilá úroveň - kontingencie, Word, Power Point, Outlook)
- znalosť systému SAP, nadstavbový systém DataWarehouse
- znalosť prace s web aplikáciami ako napr. zákaznícke portály
- logické, analytické myslenie
- ochota učiť sa, pozitívny prístup k zmenám

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 166182  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou