Controller

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.700€ základná btto mzda a viac v závislosti od seniority + výkonnostné mesačné odmeny, celkový mesačný príjem sa tak môže pohybovať medzi 1.900-2.100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Finance & Controlling hľadáme skúseného controllera, ktorý by situačne pôsobil aj ako zástupca Finančného manažéra. Cieľom jeho práce by bolo zabezpečiť komplexný reporting, plánovanie a finančné analýzy. Controller realizuje pravidelný reporting voči materskej spoločnosti, centrále a finančným autoritám. Vypracúva a je zodpovedný za mesačnú účtovnú závierku a následne analyzuje odchýlky, cenové diferencie a potenciálne finančné riziká. S Finančným manažérom realizuje plánovacie činnosti. V prípade auditov zabezpečuje požadovanú podporu. Pripravuje podklady a prezentácie pre manažment. Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves.

- motivujúce platové ohodnotenie,
- mesačné výkonnostné bonusy, 13. plat
- pohyblivá pracovná doba
- školenia a jazykové kurzy
- práca v stabilnej globálnej spoločnosti
- príspevky na cestovanie do práce, DDS,
- príspevky pri pracovných a životných jubileách
- príspevok na šport, kultúru

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite svoj profesný životopis.
Zašlite nám aj Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný na realizáciu vypísaného výberového konania a na dobu trvania výberového konania.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadostí, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky inzerované požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - finančný a podnikový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- požadovaná prax na pozícii controller - min. 2r., v prípade praxe v oblasti financií a účtovníctva - min. 4r.
- analytické zručnosti
- záujem o prácu s číslami
- schopnosť dodržať termíny
- proaktivita v práci a schopnosť rozhodovať sa
- schopnosť komunikovať plynule v AJ - slovom aj písmom
- miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves

Určujeme tempo. S nadšením. Spolu.
Spoločnosť HELLA, ktorá je jedným zo 40 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel, formuje toto odvetvie už od roku 1899 vďaka inovatívnym systémom osvetlenia a elektroniky pre vozidlá. Okrem toho je jedným z najdôležitejších partnerov pre trh s náhradnými dielmi a nezávislé autoservisy. Čo nás motivuje: Snaha o spoluvytváranie mobility budúcnosti a podporovanie hlavných trhových trendov, ako sú autonómne vozidlá, efektívnosť, elektrifikácia, prepojenosť, digitalizácia a individualizácia. Na dosahovaní našich cieľov každý deň na celom svete pracuje vyše 40 000 zanietených, kvalifikovaných a inovatívne zmýšľajúcich zamestnancov.

Hella Innenleuchten – Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002 v oblasti výroby interiérových svetiel pre automobilový priemysel. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Hella Innenleuchten – Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako strešné konzoly, jednoúčelové svetlá, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria napríklad: VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, Porsche, Bentley a Daimler. Sídlime v priemyselnom CTParku v Devínskej Novej Vsi.

V našej spoločnosti sa uplatnia rôzni špecialisti v oblastiach Logistiky, Výroby, Technického servisu, Kvality, Projektového manažmentu atď. Uplatnenie u nás nájdu aj šikovní absolventi najmä technických odborov, ale aj skúsení profesionáli. V priebehu celého roka prijímame tiež montážnych pracovníkov do výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.
Tehelňa 8
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR špecialista
E-mail: poslať životopis
ID: 3575885   Dátum zverejnenia: 21.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.700€ základná btto mzda a viac v závislosti od seniority + výkonnostné mesačné odmeny, celkový mesačný príjem sa tak môže pohybovať medzi 1.900-2.100