Montážna pracovníčka - práca vhodnejšia pre ženy

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fixná hodinová mzda + motivujúce prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na montážnej linke pri produkcii stropných konzol a vnútorného osvetlenia pre automobilový priemysel.
Pracovný čas vo viaczmennej prevádzke.

- práca pre nadnárodnú spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu
- motivujúca fixná hodinová mzda + mesačné prémie
- príspevok na cestovné
- príspevok na stravné
- príspevok pri jubileum životnom aj pracovnom
- 13. plat
- možnosť využívať ostatné benefity ponúkané zamestnancom
spoločnosti

V prípade záujmu o zverejnenú pozíciu zasielajte na adresu spoločnosti nasledujúce doklady:
- krátky štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov spoločnosťou HISB na účely a dobu výberového konania.
- kontaktovaní budú len vyhovujúci uchádzači

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zručnosť, presnosť, ochota pracovať

V rebríčku Trend Firma Roka 2016 sme získali 4.miesto za mimoriadne podnikateľské výsledky.

HELLA je globálna nezávislá rodinná spoločnosť, ktorá zamestnáva takmer 343 000 zamestnancov v 118 pobočkách v 39 krajinách sveta. Koncern Hella vyvíja a vyrába svetelné a elektronické komponenty a systémy pre automobilový priemysel. Okrem toho koncern disponuje jednou z najväčších obchodných sietí s automobilovými dielmi, príslušenstvom, diagnostikou a servisnými službami v Európe. S obratom približne 6.35 miliárd euro v obchodnom roku 2015/2016 patrí koncern Hella medzi 40 najvýznamnejších dodávateľov automobilových dielov vo svete.

Hella Innenluechten-Systeme Bratislava, s.r.o. vznikla v roku 2002 a vyrába a dodáva stropné konzoly, jednoúčelové a interiérové svetlá a ambient osvetlenie do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria VW, Porche, Bentley, Daimler, Audi, BMW, Toyota, Ford and Opel. Sídli v priemyselnom parku CT v Devínskej Novej Vsi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tehelňa 8
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Reitlová
Tel.: 02/69204110
E-mail: poslať životopis
ID: 3211337   Dátum zverejnenia: 10.10.2017