Príležitosť pre študenta logistiky. Odborná prax na odd. logistiky!

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude spracovanie logistických dát dodávateľov aj zákazníkov,
budete súčasťou tímu špecialistov logistiky, budete mať možnosť overiť si teoretické poznatky v praxi na odd. logistiky.

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti , overiť si teoretické poznatky v praxi.

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím nasledujúce podklady:

1) Životopis v slovenskom jazyku
2) Životopis v anglickom jazyku
3) Súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný na realizáciu vypísaného výberového konania a na dobu trvania výberového konania.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický, priemyselný, elektrotechnický, strojnícky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určujeme tempo. S nadšením. Spolu.
Spoločnosť HELLA, ktorá je jedným zo 40 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel, formuje toto odvetvie už od roku 1899 vďaka inovatívnym systémom osvetlenia a elektroniky pre vozidlá. Okrem toho je jedným z najdôležitejších partnerov pre trh s náhradnými dielmi a nezávislé autoservisy. Čo nás motivuje: Snaha o spoluvytváranie mobility budúcnosti a podporovanie hlavných trhových trendov, ako sú autonómne vozidlá, efektívnosť, elektrifikácia, prepojenosť, digitalizácia a individualizácia. Na dosahovaní našich cieľov každý deň na celom svete pracuje vyše 40 000 zanietených, kvalifikovaných a inovatívne zmýšľajúcich zamestnancov.

Hella Innenleuchten – Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002 v oblasti výroby interiérových svetiel pre automobilový priemysel. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Hella Innenleuchten – Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako strešné konzoly, jednoúčelové svetlá, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria napríklad: VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, Porsche, Bentley a Daimler. Sídlime v priemyselnom CTParku v Devínskej Novej Vsi.

V našej spoločnosti sa uplatnia rôzni špecialisti v oblastiach Logistiky, Výroby, Technického servisu, Kvality, Projektového manažmentu atď. Uplatnenie u nás nájdu aj šikovní absolventi najmä technických odborov, ale aj skúsení profesionáli. V priebehu celého roka prijímame tiež montážnych pracovníkov do výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3195416  Dátum zverejnenia: 22.9.2017