Logo HelioZOOM s.r.o.

Obchodník v oblasti fotovoltiky

HelioZOOM s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Od 2 000 EUR/mesiacPonúkame motivujúce platové ohodnotenie. Viac informácií ponúkneme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte výzvy? Chcete rásť, rozširovať svoje možnosti, a zároveň pomáhať?

S NAMI sa stanete ŠPIČKOVÝM ODBORNÍKOM v technológiách budúcnosti.

Neponúkame len produkt, ale komplexné riešenie.

Hľadáme kolegov - akčných , produktívnych obchodníkov, ktorí mali vo svojej doterajšej praxi výsledky, a pre ktorých je zákazník na 1. mieste.
Čaká na vás dynamická zaujímavá práca.

Hľadáme kolegu z Prešovského alebo Košického kraja, ktorý bude pôsobiť v rámci východoslovenského regiónu.

Kľúčové úlohy, ktoré budú vo vašich rukách:
• vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových klientov
• spracovanie firmou dodaných kontaktov z marketingu
• obhliadky a navrhovanie vhodných riešení
• získavanie a uzatváranie objednávok
• spracovávanie podkladov a dokumentov pre obchodné prípady
• zodpovednosť za plnenie stanovených plánov

• zázemie a podpora od manažmentu
• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť rýchleho kariérneho rastu
• získanie znalostí a zručností, ktoré vám pomôžu zvládnuť prácu, ale aj osobný život

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis".

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• obchodník telom aj dušou
• preukázateľné predchádzajúce výsledky
• výborné komunikačné a predajné schopnosti

Ponúkame zariadenia technologických lídrov na trhu s fotovoltikou za skvelú cenu.
Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma v oblasti slnečnej energie. Našim zákazníkom pomáhame výrazne znížiť výdavky na energie. Sme schopní zabezpečiť inštaláciu fotovoltiky (solárne energie) na kľúč.

Kontakt

ID: 4629752  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac