Obchodný manažér pre predaj Autolakov - priemyselných náterov

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť, poradenstvo a podpora existujúcim obchodným partnerom
- plánovanie, koordinovanie a kontaktovanie klientov s cieľom rozšíriť podnikanie
- komunikácia aktuálnych aktivít na podporu predaja
- získavanie nových obchodných partnerov v určenej oblasti, budovanie, rozvoj vzťahov s cieľom splniť obchodné ciele
- udržiavanie nepretržitého kontaktu s trhom
- poskytovanie klientovi požadované informácie
- samostatná práca na projektoch
- príprava, predkladanie ponúk
- pripravovanie a prerokovanie obchodných podmienok v rámci stratégie spoločnosti
- zodpovednosť za plnenie cieľov a plánovaný rozpočet
- školenia a prezentácie pre obchodných partnerov a ich zamestnancov
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- aktívne organizovanie a zastupovanie spoločnosti na konferenciách, seminároch a iných podujatiach

- zázemie v modernej a dynamickej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a vzdelávanie (produktové a manažérske školenia)
- možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku
- možnosť profesného rastu
- služobný automobil, mobilný telefón + PC
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- bohatý sociálny program

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a myslíte si, že ste vhodným kandidátom, pošlite svoj životopis na našu adresu Rosinská 15a, Žilina, alebo e-mailom na adresu [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom, spoločnosť HELIOS SLOVAKIA, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. Všetky životopisy budú likvidované rovnako v súlade s týmto zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v obore minimálne 2 roky
- cieľavedomosť, komunikatívnosť, samostatnosť
- komunikatívnosť, priateľský prístup, príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- znalosť problematiky náterových hmôt je výhodou
- schopnosť vyjednávať, prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota cestovať

KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o. je členom jedného z popredných výrobcov farieb a náterov na svete – the KANSAI PAINT group. Vďaka celosvetovej výrobe, distribúcii a predajným aktivitám ponúkame široké možnosti spolupráce pre zákazníkov.
Spoločnosť so sídlom v Žiline sa venuje distribúcii dekoratívnych náterov, autolakov a priemyselných náterov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3776637  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac