Marketingový špecialista

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
2-3/2019
Mzdové podmienky (brutto)
900,- EUR + 200,- EUR osobné ohodnotenie, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prieskum trhu a zákazníkov, zabezpečovanie reklamných kampaní, letákov, veľtrhov a výstav - koordinácia marketingových činností.
- Práca s grafickými programami (základná znalosť)
- Komunikácia s dodávateľskými reklamnými alebo mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami.
- Zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami.
- Príprava, spracovanie a realizácia direct mailových a iných marketingových aktivít.
- Aktualizácia a produkcia obchodných, informačných, prevádzkových tlačív a web stránok,
- Coordinátor content marketingových aktivít
- Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov.
- Implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti.
- Príprava podkladov a spracovávanie externých a interných mediálnych výstupov (stanoviská a vyhlásenia zástupcov spoločnosti, PR správy a pod.).
- Reporting a tvorba analýz
- Marketingová oblasť pôsobenia Business to Consumer, Business to Business

- Zázemie v modernej a dynamickej spoločnosti
- Možnosť osobného rozvoja a vzdelávanie
- Lekcie anglického jazyka
- Možnosť profesného rastu
- Stravné lístky
- Služobný mobil + PC
- Služobný automobil
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer bude uzatvorený na dobu určitú.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a myslíte si, že ste vhodným kandidátom, pošlite svoj životopis na našu adresu Rosinská 15a, Žilina, alebo e-mailom na adresu [email protected].

Ďakujeme všetkým kandidátom, spoločnosť HELIOS SLOVAKIA, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. Všetky životopisy budú likvidované rovnako v súlade týmto zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax vo odbore marketing minimálne 3 roky, najlepšie v obchodný reťazec B2C alebo výrobný závod
- Samostatnosť pri marketingových aktivitách,
- schopnosť vyjednávať,
- dobré komunikačné schopnosti
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
- schopnosť komunikovať so zahraničnými partnermi v anglickom jazyku

KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o. je členom jedného z popredných výrobcov farieb a náterov na svete – the KANSAI PAINT group. Vďaka celosvetovej výrobe, distribúcii a predajným aktivitám ponúkame široké možnosti spolupráce pre zákazníkov.
Spoločnosť so sídlom v Žiline sa venuje distribúcii dekoratívnych náterov, autolakov a priemyselných náterov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574997  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,- EUR + 200,- EUR osobné ohodnotenie, benefity