Obchodný zástupca / zástupkyňa - Reprezentant/ka spoločnosti

Helios Medical, s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihňeď
Základný mesačný príjem 1200€ plus odmeny vo výške 1000€ až 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte možnosť uplatniť sa v novom trende a hlavne s novinkou na Slovenskom trhu, tak máte jedinečnú príležitosť pridať sa k novovznikajúcemu predajnému tímu, kde Vašou pracovnou náplňou je prezentovanie tovaru a služieb. K tomu Vám zabezpečíme vopred naplánované stretnutia s potencionálnymi zákazníkmi, to znamená, že máte plánované termíny - prezentácie produktov a k tomu Vy ako náš certifikovaný poradca poskytujete odborné poradenstvo.

Ponúkame Vám prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch. Získate samostatnosť v rozhodovaní. Samozrejmosťou je motivačný systém finančného ohodnotenia - strop v príjmoch nie je stanovený.
K práci Vám poskytneme profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností.
Pre úplných začiatočníkov v oblasti priameho predaja Vám poskytneme osobného školiteľa.
V prípade ak hľadáte prácu aj pre svojho partnera či partnerku, tak Vám ponúkame príležitosť pracovať aj ako manželský, alebo partnerský pár.

Ak aj Vy chcete mať nadštandardný príjem dohodnite si stretnutie na čísle: 0918 880 550 alebo zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected]
Radi Vás privítame v našom dynamicky rozvíjajúcom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Vek a vzdelanie nie sú podmienkou, ale radi privítame ak máte tieto zručnosti ako:
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie na verejnosti
- Samostatnosť
- Ústretovosť
V prípade ak nevynikáte v niektorej zručnosti, tak Vás v nich ochotne doškolíme.
- K práci je nutné mať vlastný automobil

Sme obchodná firma orientovaná na najnovšie poznatkami ochrany zdravia pred nežiaducim vplyvom životného prostredia. Hlavné zameranie spoločnosti je na elimináciu škodlivého technického a prírodného elektromagnetického vyžarovania. Ponúkame unikátnu patentovanú technológiu s výhradným zastúpením na Slovensku formou priameho predaja. Náš obchodný tím pozostáva z profesionálov s 25 ročnými skúsenosťami v oblasti priameho predaja a radi vám ich odovzdáme a podporíme vo Vašom úspechu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3328059  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný mesačný príjem 1200€ plus odmeny vo výške 1000€ až 2500€