Skladník

HELICAR Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Westpoint park Lozorno Hala D2 900 55 Lozorno, Malacky
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
do 1000 € + stravne listky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na sklade, príjem a výdaj tovaru, obshluha VZV
manipulacia s tovarom, nakladanie a vykladanie LKW vozidiel pomocou VZV

Ponúkame zaujímvajú prácu na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú v zabehnutej a stabilnej spoločnosti

práca v sklade na našej prevádzke v priemyselnom parku Westpoint park D2/Hala 2 v Lozorne
práca na dve zmeny, len v pracovné dni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spolahlivost, pracovne navyky, zodpovednost
obsluha VZV

Poskytujeme služby v oblasti prepravy osobných, úžitkových a nákladných automobilov. Helicar a.s. je najväčším poskytovateľom služieb v oblasti autotransportu v Českej republike. Na Slovensku pôsobíme v oblasti logistiky a distribúcie domácich spotrebičov s prevádzkou v Lozorne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HELICAR Slovakia
Staviteľská 7
831 04 Bratislava
ID: 1699455   Dátum zverejnenia: 7.9.2017