Vodič kamiónu

Helena Marenčinová - MAD

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06/2021
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPlatové podmienky dohodou, bonus, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme spoľahlivého, samostatného a pracovitého vodiča kamiónu na prepravy SK, CZ, nieje to turnusová práca. Prax minimálne 1 rok. Starostlivosť o zverené motorové vozidlo, spoľahlivosť, slušné vystupovanie. Každý vodič má pridelené svoje vozidlo.
Požadované podmienky vodičský preukaz C+E, KKV, platná psychologická a zdravotná prehliadka.
- individuálne hodnotenie zamestnancov
- moderný vozový park Euro 6
- vozidlá vybavené palivovými a platobnými kartami
- práca v stabilnej dopravnej spoločnosti
- fixné výplatné termíny
- ocenenie výkonnosti
- dodržiavanie AETR

Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci.

Informácie o výberovom konaní

mailom, telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Starostlivosť o zverené motorové vozidlo, samostatnosť, spoľahlivosť, slušné vystupovanie.

Spoločnosť sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, špedíciou viac ako 23 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4225359  Dátum zverejnenia: 21.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac