Lektor/lektorka anglického jazyka

Helen Doron Early English - Zuzana Ryšavá Daneková

Miesto práce
Cabanova, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.2.2020
Od 10 EUR/hod.bonus za udržanie si skupiny v pokračujúcom kurze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých, entuziastických lektorov/lektorky anglického jazyka pre deti, do nášho jazykového centra v Bratislave Dúbravke. Vyučujeme deti od 3 mesiacov do 19 rokov špeciálnou metódou Helen Doron English, na základe materinského jazyka. Ako učiteľ Helen Doron English si užijete flexibilný pracovný čas, uspokojenie z práce a hrdosť, ktorá vychádza z účasti celosvetovej komunity rešpektovaných učiteľov Helen Doron English.
Náplňou práce lektroky/lektora je výučba detí v malých skupinkách, 4 - 8 detí, Ponuka je minimálne na 2 popoludnia, v prípade záujmu na 4 dní za týždeň, prevažne popoludní, je však aj možnosť dopoludňajších hodín.
Za jedno popoludnie je možné odučiť 4 hodiny od 45 do 75 min./hod., v závislosti od veku detí.

- možnosť absolvovať medzinárodné školenie
- získanie medzinárodného certifikátu platného vo viac ako 30 krajinách sveta
- doplnkové vzdelávanie a semináre
- práca v dynamickom, mladom tíme
- profesionálne vypracované učebné materiály a metodické pomôcky

podmienkou pre prijatie na ponúkanú pozíciu je absolvovanie plne hradeného školenia 13. - 17. februára 2020 v Opave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k deťom (prax v danej oblasti výhodou)
kreativita, zručnosť
dynamickosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita

Helen Doron English jazykové centrum pre výučbu detí a mládeže vo veku od 3 mesiacov do 19 rokov pôsobí v Bratislave - Dúbravke už 12 rokov. Vyučujeme špeciálne vyvinutou metódou Helen Doron English na základe materinského jazyka. Sme členom medzinárodnej skupiny Helen Doron Educational group, ktorá pôsobí vo viac ako 32 krajinách po celom svete. Robíme učenie angličtiny ľahším, prirodzeným na najvyššej úrovni. Prostredníctvom piesní, príbehov a hier sa tak z učenia stáva dobrodružstvo plné zábavy.
Viac o našej metodike nájdete na www.helendoron.sk
ID: 3820269  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.