Reagujte bez životopisu

Zodpovedný farmaceut- 8 hod./voľné víkendy

HEKAS, S.R.O.

Miesto práce
Lekáreň SOFIA, Švabinského, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!Uvedený je len základ mzdy – navýšenie záleží od praxe, atestácie + variabilná zložka!

-vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
-kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- realizácia marketingových aktivít v lekárňach

Práca v lekárni v príjemnom priateľskom kolektíve.
Po skončení skúšobnej doby možnosť zvýšenia mzdy.
- príspevok na stravné lístky,
- pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
- 8 hodinový pracovný čas a voľné víkendy

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, prosíme poslať Vaše CV na : [email protected]
Vopred ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

práca v lekárni

Počet rokov praxe

5

- tímová práca
- organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- licencia na výkon odborneho zástupcu výhodou
- samostatnosť

verejná lekáreň s dlhoročnou tradíciou a stabilitou

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3898668  Dátum zverejnenia: 28.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac