Hľadáme skúseného Engineering Managera pre náš inovatívny tím technologického riešenia - pridajte sa k nám

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Trenčianska Turná, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 300 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • technický dozor nad projektami a poskytovanie konzultácií
  • akvizícia, tvorba cenových ponúk a projektových rozpočtov v spolupráci s obchodným zástupcom
  • spoluúčasť na riadení procesu interných audítorov
  • spoluúčasť na riadení na auditoch vykonávaných zákazníkom, účasť na externých auditoch
  • rozhodovať o výnimkách pri riadení nezhodného produktu
  • zodpovednosť za riadenie, školenia, rozvoj tímu inžinierov
  • plnenie cieľov oddelenia (KPIs)
  • príprava projektových špecifikácií
  • zodpovednosť za poskytovanie inžinierskej/technickej podpory na uľahčenie zavádzania nových výrobkov (NPD) od fázy návrhu/vývoja (industrializácia) do výroby a počas celej životnosti výroby, uplatňovanie zásad navrhovania pre výrobu
  • pravidelný reporting manažmentu

Pridajte sa k nášmu inovatívnemu tímu technologického riešenia a využite naše skvelé benefity:

- Oslovujeme vás s finančnými príspevkami pri jubileách, narodení dieťaťa alebo svadbe, aby sme vám pomohli osláviť tieto špeciálne okamihy.

- Po odpracovanom roku u nás získate platené voľno navyše, ktoré môžete využiť na dovolenku, oddych alebo cestovanie.

- Radi podporujeme vaše záujmy a zdravie a preto vám preplácame kultúrne a športové aktivity a prispievame na teambuildingové aktivity.

- Ak nás odporučíte svojim známym a tí sa k nám pridajú, odmeníme vás za to.

- Naši zamestnanci si každý rok odnesú koncoročné odmeny a môžu využívať zľavy v obchodoch.

- S našou firmou získate multisport kartu, príspevok na jazykové vzdelávanie, flexibilnú pracovnú dobu, príspevok na stravné a mnoho ďalších výhod.

- Okrem toho vám ponúkame firemné raňajky, ovocný deň, športový deň, vianočný večierok, možnosť home office a moderné pracovné prostredie.

Pridajte sa k nám a užite si tieto výhody a mnoho ďalších!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechanika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • dostatočná úroveň inžinierskych a manažérskych schopností
  • znalosť výrobných procesov a techník
  • vedomosti o legislatívnych požiadavkách
  • predchádzajúce skúsenosti s vedením úseku
  • komunikačné schopnosti/prezentačné zručnosti
  • viacročné skúsenosti s vedením vo výrobnej spoločnosti
  • silná technická orientácia
  • silný leadership, komunikačné a manažérske zručnosti
  • plynulá komunikácia v AJ/NJ
  • tímovosť, zodpovednosť, ľudskosť
  • schopnosť coachingu tímu

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Turková
Tel.: +421904672577
E-mail: poslať životopis
ID: 4798618  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac