Účtovník/účtovníčka

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Účtovníka/účtovníčku, ktorý/á sa pridá k našej úspešnej firme.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:

- Komplexné účtovanie firmy, mesačné uzávierky, ročné závierky v podvojnom účtovníctve, súvaha, výsledovka a výkaz ziskov a strát

- Príprava podkladov pre ročný plán

- Tvorba finančných reportov

- Vedenie pokladničnej agendy

- Vedenie odberateľských objednávok a sledovanie ich fakturácie v spolupráci s projektovým manažérom

- Mesačný reporting manažmentu, týždenný reporting pohľadávok a záväzkov

- Príprava podkladov pre fakturáciu a vyhotovenie odberateľských faktúr, príprava podkladov pre vyhodnotenie zákaziek a ich kontrolling

- Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr

- Spolupráca s externými finančnými audítormi a príprava podkladov pre audity

- Spracovanie a podávanie štatistických výkazov a INTRASTAT

- Vypracovávanie a podávanie daňových priznaní

- Evidencia bankového platobného styku, účtovanie bankových výpisov, príprava príkazov na úhradu a bankových záruk

- Zabezpečenie dodržiavania daňových a právnych predpisov

Ak ste skúsený/á a ambiciózny/á Účtovník/účtovníčka, ktorý/á hľadá novú výzvu, neváhajte nás kontaktovať!

˃ U nás v spoločnosti si vážime našich zamestnancov a radi by sme s vami oslávili vaše osobné úspechy. K jubileám, narodeniu dieťaťa či svadbe vám radi pridáme finančný príspevok.

 ˃ Po odpracovanom roku u vás prichádza na rad zaslúžené oddychové voľno, ktoré je navyše platené.

˃ Radi podporujeme aktívny životný štýl a preto vám preplácame kultúrne a športové aktivity, ktoré vás zaujímajú.

˃ Veľký dôraz kladieme na teambuilding a spoločné aktivity, preto vám poskytneme príspevky na ich organizáciu.

˃ Ak poznáte niekoho, kto by sa k nám hodil do tímu, radi vám za odporúčanie pridáme finančnú odmenu.

˃ Okrem koncoročných odmien a zliav vo vybraných obchodoch vám radi poskytneme aj Multisport kartu, príspevok na jazykové vzdelávanie a flexibilnú pracovnú dobu.

˃ A to všetko len preto, aby ste sa u nás cítili dobre a mohli sa plne venovať svojej práci.

˃ A to nie je všetko, vám radi pripravíme firemné raňajky, ovocný deň, športový deň či vianočný večierok.

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvom vo výrobnom podniku

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v oblasti sú výhodou

- Ochota pracovať v tíme

- Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

- Ochota neustále sa vzdelávať

- Flexibilita, motivácia a dobré komunikačné schopnosti

- Požadované vzdelanie: ekonomické

- Hard skills: skúsenosti s ekonomickými programami, znalosť legislatívy

- Soft skills: tímová práca, komunikácia, organizačné schopnosti

Máš skúsenosti s účtovníctvom? Hľadáme práve teba!

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4784414  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac