Hlavný účtovník

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné účtovanie firmy, mesačné úzavierky, ročné závierky v podvojnom účtovníctve, súvaha, výsledovka a výkaz ziskov a strát
- Príprava podkladov pre ročný plán
- Tvorba finančných reportov
- Vedenie pokladničnej agendy
- Vedenie odberateľských objednávok a sledovanie ich fakturácie v spolupráci s projektovým manažérom
- Mesačný reporting manažmentu, týždenný reporting pohľadávok a záväzkov
- Príprava podkladov pre fakturáciu a vyhotovenie odberateľských faktúr, príprava podkladov pre vyhodnotenie zákaziek a ich kontroling
- Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Spolupráca s externými finančnými audítormi a príprava podkladov pre audity
- Spracovanie a podávanie štatistických výkazov a INTRASTAT
- Vypracovávanie a podávanie daňových priznaní
- Evidencia bankového platobného styku, účtovanie bankových výpisov, príprava príkazov na úhradu a bankových záruk

Finančné príspevky pri jubileách, pri narodení dieťaťa, pri príležitosti svadby zamestnanca.
Platené voľno naviac po odpracovanom roku.
Preplácanie kultúrnych a športových aktivít.
Príspevky na teambuildingové aktivity.
Finančná odmena pri odporúčaní kandidáta na obsadenie pracovnej pozície.
Koncoročné odmeny.
Zľavy vo vybraných obchodoch.
Multisport karta.
Jazykové vzdelávanie.
Flexibilná pracovná doba.
Príspevok na stravné.
Firemné raňajky, ovocný deň, športový deň, vianočný večierok.

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ochota pracovať v tíme
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
Ochota neustále sa vzdelávať
Flexibilita, motivácia a dobré komunikačné schopnosti
Viacročné skúsenosti v oblasti sú výhodou

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4499947  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac