Automatizačný inžinier

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Trenčianska Turná, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Automatizačného inžiniera!

Náplň práce:

- Programovanie modulov automatizačných aplikácií (PLC/ HMI/ SCADA)

- Aplikovanie štandardizovaných modulov

- Nastavovanie parametrov a grafických elementov podľa príslušnej špecifikácie

- Samostatné dokumentovanie a zálohovanie verzií zdrojového kódu vytvoreného softvéru a projektov

- Vytváranie a úprava technických dokumentácií pre automatizačné systémy

- Testovanie a ladenie vytvoreného softvéru a zabezpečenie jeho funkčnosti

- Účasť na tvorbe návrhov automatizačných systémov a ich implementácia

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy

Budeš komunikovať s tímom v Nemecku a vytvárať softvér pre automatizačné systémy.

Pripoj sa k nášmu tímu a pomôž nám vytvárať inovatívne riešenia pre automatizačné systémy!

˃ Môžeš sa tešiť na finančné príspevky pri významných životných udalostiach, ako sú narodenie dieťaťa, svadba alebo jubileum.

˃ Naše benefity ti umožnia preplatiť si kultúrne alebo športové aktivity, ktoré ťa bavia.

˃ Radi investujeme do tímových aktivít, takže ťa čakajú aj príspevky na teambuildingové aktivity.

˃ Ak odporučíš kandidáta na prácu u nás, môžeš získať finančnú odmenu.

˃ U nás si užiješ zľavy vo vybraných obchodoch a využiješ multisport kartu.

˃ Chceme, aby sa náš kolektív vzdelával, preto ti ponúkame jazykové vzdelávanie.

˃  U nás máš flexibilnú pracovnú dobu a príspevok na stravu nad rámec zákona.

˃ Nezabúdame ani na zábavu! Každé ráno ťa čakajú firemné raňajky a občas si urobíme športový deň alebo vianočný večierok.

˃ A aby si bol stále v kontakte, dostaneš aj mobilný telefón od nás.

˃ Okrem toho ťa čakajú aj ďalšie benefity, ktoré sa dozvieš počas osobného stretnutia s nami.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika/elektrotechnika/automatizácia/IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Základy programovania - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HMI/PLC programátor

Počet rokov praxe

5

- Znalosť Siemens S7 a programovanie výhodou

- MS Office, Windows, čítanie technickej dokumentácie

- Zodpovednosť, komunikatívnosť, dôslednosť

- Ochota učiť sa nové veci a cestovať

- Aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh

- Vzdelanie v oblasti automatizácie výhodou

- Tvrdé aj mäkké zručnosti sú dôležité pre nás

Máš skúsenosti s automatizáciou? Pridaj sa k nám!

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4272758  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac