Robotik

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie priemyselných robotov ABB, KUKA, pripadne iné

- Participácia pri návrhu a realizácia testovacích/ výrobných/ montážnych zariadení pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a farmaceutický priemysel

- Participácia pri návrhu koncepcie automatizácie, návrh štandardov pre vývoj aplikačného SW

- Oživenie, uvedenie do prevádzky, kalibrácia, následná diagnostika a odstraňovanie porúch /           Uvádzanie zariadení do prevádzky aj u koncových zákazníkov

- Tvorba dokumentácie k zariadeniam

- Sprevádzanie výroby

- Servis a pozáručný servis strojov a zariadení

- Inovácia a vývoj nových projektov

- Programovanie robotov pre nový projekt v priemyslovom závode

- Testovanie a ladenie nového zariadenia

- Príprava dokumentácie a návrh nových automatizačných riešení

- Zabezpečujeme nácvik a školenia pre nových kolegov.

Ak ťa baví programovanie a automatizácia, tak táto pozícia je pre teba ako stvorená. U nás budeš mať šancu pracovať na najnovších technológiách a projektov, ktoré sa u nás vyrábajú.

Ak ťa táto pozícia zaujala a chceš sa k nám pridať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tešíme sa na teba!

Získaj finančné príspevky pri jubileách, narodení dieťaťa alebo pri príležitosti svadby, ktoré ocenia tvoj životný úspech a rodinné šťastie.

Po roku odpracovanom v našej firme máš nárok na platené voľno navyše, ktoré ti umožní zregenerovať sa a načerpať nové sily.

Preplácame tvoje kultúrne a športové aktivity, pretože veríme v aktívny a zdravý životný štýl.

Získaj príspevok na teambuildingové aktivity, aby si sa mohol lepšie spoznať so svojimi kolegami a vytvoriť silné tímové väzby.

Ak odporučíš kandidáta na obsadenie pracovnej pozície, získaš finančnú odmenu ako vďaku za tvoju dôveru a lojalitu voči našej firme.

Okrem koncoročných odmien máš možnosť získať zľavy vo vybraných obchodoch, ktoré ti ušetria peniaze pri nákupe.

S multisport kartou môžeš využiť mnoho športových a relaxačných aktivít, ktoré ti pomôžu udržať si zdravie a kondíciu.

Zlepši si svoje jazykové zručnosti s naším jazykovým vzdelávaním, ktoré ti otvorí nové pracovné príležitosti a umožní ti cestovať po celom svete.

S flexibilnou pracovnou dobou môžeš prispôsobiť svoj pracovný harmonogram svojim potrebám a záujmom.

Príspevok na stravné ti umožní mať kvalitné a zdravé stravovanie počas pracovného dňa.

Užívaj si firemné raňajky, ovocný deň, športový deň a vianočný večierok, ktoré ti umožnia spoznať sa s kolegami a zlepšiť si pracovné vzťahy.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / strojárske / informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ABB RobotStudio - Mierne pokročilý
KUKA robotics - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vyhláška min. §21.

- Pracuj v tíme a komunikuj.

- Uč sa nové veci a rieš úlohy.

- Požadujeme vzdelanie v oblasti IT.

- Zvládneš prácu s elektrickými zariadeniami.

- Soft skills: komunikatívnosť a aktívny prístup.

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4192708  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac