Automatizačný inžinier

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacMzda bude upravená podľa pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a realizácia testovacích/ výrobných/ montážnych zariadení pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a farmaceutický priemysel
- Uvádzanie zariadení do prevádzky
- Parametrizácia pohonov
- Programovanie PLC a HMI (primárne Siemens S7+ WinCC +TIA alebo Rockwell Automation alebo iné )
- Tvorba podkladov k dokumentácii k zariadeniam
- Doprevádzanie výroby
- Servis a pozáručný servis strojov a zariadení

- Finančné príspevky pri jubileách, pri narodení dieťaťa, pri príležitosti svadby zamestnanca.
- Preplácanie kultúrnych a športových aktivít.
- Príspevky na teambuildingové aktivity.
- Finančná odmena pri odporúčaní kandidáta na obsadenie pracovnej pozície.
- Koncoročné odmeny.
- Zľavy vo vybraných obchodoch.
- Multisport karta.
- Jazykové vzdelávanie.
- Flexibilná pracovná doba.
- Príspevok na stravné v hodnote nad rámec zákona.
- Firemné raňajky, športový deň, vianočný večierok.
- Mobilný telefón.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / strojárske / informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Rockwell Automation - Pokročilý
Simatic WinCC Flexible - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Spôsobilosť na prácu na elektrických zariadeniach, min. §21
- Schopnosť pracovať v tíme
- Komunikatívnosť
- Ochota učiť sa
- Aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 333216  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac