Konštruktér

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Drietoma 939, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vývoj strojov, zariadení, montážnych liniek a ich častí
• Návrh testovacích a skúšobných zariadení pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a chemický priemysel
• Technická spolupráca pri tvorbe cenových ponúk a konceptov
• Konštrukcia mechanických častí zariadení v zmysle príslušných noriem
• Spolupráca s konštruktérmi elektrických častí zariadenia, programátromi a technológmi
• Tvorba kusovníkov a spolupráca s nákupným oddelením
• Spolupráca s výrobcami mechanických a elektrotechnických častí zariadení
• Podpora pri uvádzaní zariadení do prevádzky a zabezpečenie skúšobnej prevádzky
• Tvorba podkladov pre sprievodnú dokumentáciu, k návodom na obsluhu a údržbu

- Motivujúce platobné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Na základe finančných výsledkov firmy 13. plat
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a školenia
- Mladý a príjemný kolektív – dobrá partia
- Príjemné, nové pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Ochota pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
• Znalosť CAD aplikácie, Solid Works výhodou
• Ochota učiť sa nové veci, flexibilita, motivácia a dobré komunikačné schopnosti
• Písomná i ústna komunikácia v cudzom jazyku DE alebo EN,
• Viacročné skúsenosti v oblasti sú výhodou

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe, Turecku a Číne. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti HEITEC Slovensko spol. s r.o. viac ako 73 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia a testovacie zariadenia
• Vývoj, výroba jednoúčelových strojov a zariadení
• Vývoj, výroba montážnych a výrobných liniek
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1489121  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou