Reagujte bez životopisu

Vodič, CE - Mannheim - Nemecko

Heisterkamp Transport GmbH

Miesto práce
Helmertstraße, Mannheim, Nemecko
Od 2 800 EUR/mesiac** +/- 2.800 eur net ** plus ďalších 219 EUR na dieťa "Kindergeld" pre ľudí s deťmi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

** Denné a nočné výlety z Mannheimu **
** 90% národné **
** 10% medzinárodné **

Chceš pracovať v Heisterkamp?

Dobrý plat, presná výplata, pracovné oblečenie a schopnosť rozšíriť Kód 95 a ADR na náklady Heistrekampu sú všetky implikované.

Vaše schopnosti:

1. Vodičský preukaz CE a vodičský preukaz
2. Presnosť a spoľahlivosť
3. Priateľské držanie tela a správanie orientované na zákazníka
4. Všeobecné dobré technické porozumenie
5. Štýl ekologickej jazdy
6. Samostatný režim a vysoká úroveň angažovanosti a udržateľnosti
7. Znalosť nemčiny alebo angličtiny

Máte otázky týkajúce sa pozície, potrebujete ďalšie informácie alebo sa chcete prihlásiť teraz? Tak nás kontaktujte.

Máte otázky týkajúce sa pozície, potrebujete viac informácií alebo sa chcete prihlásiť teraz?

Potom nás kontaktujte

Marcus Leipert (dôstojník ľudských zdrojov):

Tel: +49-4502 8866 827
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

With almost 1,500 dedicated specialists, we work 24/7 on transport solutions from branches in the Netherlands, Germany, Poland, Latvia and Romania. We have a fleet of some 6,000 trailers and more than 750 trucks, all equipped with the latest communication tracking systems.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4507177  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac