Technik výroby piva

Miesto práce
Hurbanovo
800 EUR/mesiaczmenové príplatky a výkonnostný bonus až do 14%; priemerná reálne vyplácaná hrubá mzda je cca 1400€
Termín nástupu
Ihneď

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Do nášho tímu v pivovare v Hurbanove hľadáme proaktívneho kolegu, ktorý bude obsluhovať všetky strojné zariadenia a udržiavať procesy výroby piva a energetiky.

Náplň bežného dňa:
• Samostatne obsluhovať zariadenia podľa platných štandardov a monitorovať priebeh procesu s cieľom vyhnúť sa jeho prerušeniu
• Zabezpečovať požadované výkonnosti procesu a navrhovať ďalšie zlepšenia
• Riešiť vzniknuté problémy a anomálie
• Pripravovať a aktualizovať interné štandardy (SOP a OPL…) procesu výroby a vykonávať tréningy procesov výroby
• Vykonávať úlohy mechanickej údržby podľa CILT štandardov, špecifické úlohy v rámci údržby,
• Odstraňovať štítky mechanickej údržby, vykonávať drobné opravy
• Aktívne sa zúčastňovať na generálnych alebo väčších opravách
• Navrhovať zlepšenia na optimalizáciu času CILT redukovaním zdrojov znečistenia
• Kontrolovať kvalitatívne parametre procesu so záznamom výsledkov
• Analyzovať kvalitatívne anomálie, poukazovať na nedostatky, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu výrobku
• Vykonávať presné záznamy kvalitatívnych a výkonnostných parametrov procesu na určené miesta
• Analyzovať defekty a anomálie sledovaných parametrov v rámci DCS
• Dodržiavať všetky pravidlá bezpečnosti pri práci
• Zaznamenávať skoronehody, nebezpečné správania

Práca v 3 zmennej prevádzke

Požiadavky na uchádzača

• Stredoškolské vzdelanie,
• Počítačové zručnosti:
- MS Office - základy
• Vítaná 2-ročná prax v oblasti energetiky
• Spoľahlivosť, proaktívnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč

Termín nástupu
Ihneď

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda vo výške 800 € + zmenové príplatky a výkonnostný bonus až do 14%

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Pracovná zmluva priamo pod spoločnosťou Heineken Slovensko, a.s.
• Mzda vždy načas vo výplatnom termíne
• Zabezpečenie a úhrada všetkých povinných pravidelných školení
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac (24ks)
• Kávička na každý deň
• Príplatky nad rámec zákonníka práce
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 5,10 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca od 200 €
• Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
• Pravidelný letný a zimný balíček pracovného oblečenia a čistiace prostriedky

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Klučka
E-mail: poslať životopis
ID: 4504771  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac