Údržbár

Miesto práce
Hurbanovo
1 000 EUR/mesiacPriemerná hrubá mesačná mzda sa na tejto pozícii dosahuje 1300€
Termín nástupu
Ihneď

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude obsluhovať všetky strojné zariadenia a udržiavať procesy stáčania piva v zmysle politiky kvality a bezpečnosti potravín.

NÁPLŇ PRÁCE:

•Samostatné vykonávanie údržby (preventívnej, korektívnej), generálnych opráv a nastavenia technologických zariadení
• Pripravovanie podkladov pre tvorbu plánu údržby a koordinovanie externých servisov
• Odstraňovať a analyzovať straty (poruchy, prestoje, alarmy) prevádzkovania strojov a technologických zariadení
• Návrh a implementácia zlepšení
• Dodržiavanie a dohliadanie na dodržiavanie platných inštrukcií
• Zhromažďovať a zaznamenávať údaje o výkonnostných, kvalitatívnych, materiálových a energetických stratách
• Vytváranie štandardov – operačných, kvalitatívnych, údržbárskych
• Spolupracovať s dodávateľmi/ Špecialistom kvality a údržby/ Tím lídrom pri výkone servisných prác, skúškach obalových materiálov, zavádzaní inovácií
• Samostatná obsluha vyhradených technických zariadení plynových, tlakových a zdvíhacích
• Dodržiavanie BOZP a prevádzkového predpisu na stredisku

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

• SŠ vzdelanie - technického smeru
• práca s PC - MS Office (Word, Excel) - užívateľ
• prax na obdobnej pozícii - výhodou
• technické myslenie, analytické myslenie
• SAP - výhodou
• Maďarský jazyk - výhodou

INFORMÁCIE O ODMEŇOVANÍ

• Základná mzda od 1 000 € brutto + zmenové príplatky a výkonnostný mesačný bonus až do 14%.
• Priemerná hrubá mesačná mzda sa na tejto pozícii dosahuje 1300€
• Práca je na 4 zmeny

TERMÍN NÁSTUPU

Ihneď

ČO PONÚKAME NAVYŠE

- Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness),
- Zamestnanecké pivo – prepravka piva (24 ks) na mesiac,
- Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 5,85 EUR
- Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200€)
- Príležitosť sebarealizácie a ďalšieho osobnostného a profesijného rozvoja

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Klučka
E-mail: poslať životopis
ID: 4399777  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac