Dispečer - Pivovar Hurbanovo

Miesto práce
Hurbanovo
Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiac

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce:

Do nášho pivovaru v Hurbanove hľadáme zodpovedného kolegu na pozíciu Dispečer so zodpovednosťou za primárnu distribúciu. Ponúkame Vám dynamickú a pestrú prácu v medzinárodnej spoločnosti.

Náplň bežného dňa:

*plánovať dopravu na základe požiadaviek zákazníkov so zreteľom na vyťaženosť dopravných prostriedkov,
*denne plánovať prepravy dopravným spoločnostiam podľa aktuálnych pravidiel,
*kontrolovať realizáciu dopráv so zameraním na včasnosť nakládky, dodania a kvalitu služieb,
*v prípade vzniku problémov navrhovať a realizovať riešenia s cieľom zabezpečovať 100% dodávkový cyklus,
*realizovať a kontrolovať výpočet prepravných nákladov,
*vytvárať ESD a CMR dokumenty v prípade prepráv coopackingu pre iné OpCo,
*denne ponúkať jednocestné prepravy špedičným spoločnostiam a dopravcom podľa požiadaviek,
*pripravovať a zlepšovať tréningové materiály pre vodičov, realizovať tréningy vodičov z interných predpisov a BOZP.

Požiadavky na uchádzača

* SŠ vzdelanie s maturitou, prípadne VŠ
* min. 2 roky praxe v obore logistiky,
* znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook), SAP
* spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč, flexibilita
* zvyšovanie profesionality, vedenie dialógu, zavádzanie inovácií

Termín nástupu

Jún

Informácie o odmeňovaní

* mzda od 980 €

Čo ponúkame navyše

* zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
* stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 € (3 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
* zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
* zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
* extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
* bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200€)

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Šemelák
Tel.: +421915789835
E-mail: poslať životopis