Yard Administrátor

Miesto práce
Hurbanovo
plný úväzok
Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti logistiky.

Náplň bežného dňa:
- Riadiť pohyb kamiónov v areáli pivovaru tak, aby bola zachovaná bezpečnosť v pivovare ako aj plynulý proces vykladania a nakladania
- Spustenie check-in procesu pre prichádzajúce kamióny v súlade s pracovným postupom
- Vykonávať podrobnú kontrolu, príjem, skladovanie a výdaj zverených materiálov a tovarov podľa predpisov spoločnosti
- Manipulovať so zverenými tovarom a materiálmi s cieľom zabezpečovať ich dodanie v požadovanom čase, množstve a kvalite pre potreby interných a externých zákazníkov
- Dodržiavať stanovené interné pravidlá a postupy skladového hospodárstva s ohľadom na kvalitu materiálov a tovarov (FEFO/FIFO)
- Aktívna práca so systémov EWM, so skenerom v rámci check-in procesu
- Riadiť odpadové hospodárstvo na jemu zverenom úseku
- Používať filozofiu, princípy, metodológiu a zásady TPM v rámci pridelenej oblasti zodpovednosti

Požiadavky na uchádzača
- stredoškolské vzdelanie,
- počítačové zručnosti:
MS Office - pokročilý
znalosť SAP MM je výhodou
- znalosť EWM procesov a systémov je výhodou
- vítaná je prax v odbore
- vítaná je angličtina – úroveň začiatočník

Termín nástupu
Január 2021

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda od 680€ plus mesačný výkonnostný bonus až do výšky 14%.

ID: 3998749  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.