Pomocný operátor v pivovare

Miesto práce
okres Nové Zámky
plný úväzok
Náplň práce
Chcete mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Staňte sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti, jednotky na trhu a pridajte sa do nášho tímu!

Náplň bežného dňa:

• Dodržiavať zásady bezpečnosti práce
• Udržiavať čisté pracovné prostredie
• Dodržiavať hygienický režim výroby a čistiace štandardy
• Obsluha strojov (zhrňovač, katronovačka)
• Výpomoc pri prestavbe strojov
• Čistenie výrobných priestorov
• Pomáhať technikovi pri príprave linky na výrobný proces a pri jej nastavení
• Likvidácia vyradeného produktu, obalových materiálov a odpad
• Riadiť sa denným plánom linky
• Zapisovať údaje o vykonaných aktivitách

Práca je na 3 zmeny.

Požiadavky na uchádzača
• Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
• SŠ vzdelanie – výučný list
• zodpovednosť, dochvíľnosť

Termín nástupu
Ihneď

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda 620 €+ zmenové príplatky a výkonnostný bonus až do 14%.

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Pracovná zmluva priamo pod spoločnosťou Heineken Slovensko, a.s.
• Mzda vždy načas vo výplatnom termíne
• Zabezpečenie a úhrada všetkých povinných pravidelných školení
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• Príplatky nad rámec zákonníka práce
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca od 200 €
• Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
• Pravidelný letný a zimný balíček pracovného oblečenia a čistiace prostriedky

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nicole Slašťanová
Tel.: +421905525261
E-mail: poslať životopis
ID: 3843990  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.