Supervízor plniacej linky

Miesto práce
okres Nové Zámky
plný úväzok
Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorého primárnou úlohou bude zodpovednosť za efektívny chod plniacej linky v zmysle Politiky kvality a bezpečnosti potravín, cieľov kvality a interných štandardov.

Náplň bežného dňa:

• Samostatne organizovať, koordinovať a monitorovať činnosť pracovníkov daného strediska podľa schváleného plánu výroby
• Plánovať pracovné zmeny podľa plánu výroby
• Vytvárať priaznivé podmienky pre zvyšovanie odbornej úrovne zamestnancov, oceňovať ich iniciatívu a pracovné úsilie
• Pripravovať štandardy a zabezpečiť ich dodržiavanie
• Zabezpečiť analýzu zaznamenaných strát, identifikáciu koreňovej príčiny a vykonania protiopatrenia
• Zabezpečiť neustále zlepšovanie ukazovateľov výkonnosti liniek
• Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na uchádzača
• Stredoškolské s maturitou, technického zamerania
• Práca s počítačom – MS Office, SAP - výhodou
• Anglický jazyk – B2

Termín nástupu
ASAP

Informácie o odmeňovaní
• Základná mzda od 1.400€ brutto v závislosti od skúseností uchádzača + ročný bonus podľa výkonu až do 14%

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

ID: 3805972   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.