Objav svet marketingu - stáž pre VŠ študenta/tku

Bratislava
skrátený úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inovatívneho, zvedavého, ambiciózneho talenta/-ku, ktorý túži po pracovných skúsenostiach. Študenta/-ku, ktorý sa odlišuje od ostatných.

Predstavujeme dynamický business, ktorý vyžaduje dynamických ľudí, s vášňou pre naše značky. Ak chceš byť pri zdroji, ak chceš budovať značky, ak chceš priložiť ruku k dielu a byť súčasťou jednotky na trhu, tak čítaj ďalej!

Stáž u nás na marketingovom oddelení ti prináša skvelé príležitosti v podobe:

- práce na oddelení Brand Marketingu
- spolupodieľania sa na tvorbe stratégie pridelených značiek a ich pozicioningu
- prípravy a participácie na realizácií plánov pre pridelené značky s ohľadom na balans všetkých oblastí marketingového mixu
- tvorby marketingových analýz a pomoci pri príprave prieskumov trhu
- podpory pri príprave a realizácií eventov
- podpory nadriadeného
- spolupráce s reklamnými, mediálnymi a PR agentúrami

Ideálny profil

- študent/ka 3. alebo 4. ročníka VŠ odbor marketing, marketingová komunikácia
- s chuťou sa vzdelávať a proaktívnym prístupom
- záujmom o FMCG – blízky vzťah k pivným produktom
- kamoša/ku s Excelom, číslami a prezentáciami
- s analytickým a procesným zmýšľaním, s dôrazom na detail
- s iniciatívou a chuťou hľadať nové riešenia
- s vodičským preukazom sk.B s ochotou šoférovať kratšie trasy v rámci Bratislavy

Čo ponúkame

- predovšetkým skúsenosti, skúsenosti, skúsenosti
- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej firme, jednotke na trhu
- príležitosť sebarealizácie a ďalšieho osobnostného a profesijného rozvoja
- zaujímavú prácu vo vynikajúcom pracovnom kolektíve
- občerstvenie pre zamestnancov
- po skončení štúdia perspektíva trvalého pôsobenia v našej spoločnosti.
- flexibilnú pracovnú dobu – cca 30 hod./týž. podľa Tvojich možností a chute pracovať

Informácie o odmeňovaní

Ponúkame hodinovú odmenu od 4€, odmena sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy spolu s motivačnými listami posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať".
Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať

Predpokladané ukončenie výberového konania je máj 2019.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Heineken Slovensko, a.s.
Novozámocká 2
947 01 Hurbanovo

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3644678   Dátum zverejnenia: 15.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.