Externý obchodný zástupca - Orava (živnosť)

Miesto práce
Dolný Kubín

Do úspešného obchodného tímu pre naše externé portfólio hľadáme posily! Lokalita Dolný Kubín, Námestovo, Trstená, Ružomberok.

Komunikatívni, aktívni, flexibilní a samostatní kandidáti, máme príležitosť práve pre vás budovať vzťahy s našimi obchodnými partnermi. Spolupráca je na ŽIVNOSŤ.

Náplňou Vašej práce bude:

- starostlivosť o existujúcich zákazníkov v pridelenom regióne s cieľom maximálne využívať ich predajný potenciál a podporu ich rozvoja
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov a využívanie nových predajných príležitostí
- budovanie a udržiavanie vynikajúcich vzťahov so zákazníkmi
- sledovanie a hodnotenie vývoja predaja a tržieb u zverených zákazníkov
- návrh a implementácia nových riešení
- operatívne riešenie problémov na pridelených prevádzkach s cieľom uspokojovať požiadavky konečných spotrebiteľov
- aktívna spolupráca s nadriadeným a účasť na teamových poradách
- tvorba reportov

Požiadavky na uchádzača

Úspešný kandidát/kandidátka je aktívny vodič skupiny B a má bydlisko ideálne v danom regióne.

Očakávame:
- dosiahnuté minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- predchádzajúcu prax v predaji rýchloobrátkového tovaru min. 1 rok, výhodou znalosť sveta vín a destilátov
- chuť pracovať efektívne, s vysokým nasadením s orientáciou na výsledok
- výborné komunikačné schopnosti a schopnosť presviedčať
- zodpovednosť a samostatnosť
- skúsenosti s prácou s PC s balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint)
- preukaz na prácu s potravinami

Termín nástupu

február 2019

Informácie o odmeňovaní

Základná mesačná odmena od 1000 € + variabilná zložka závislá na plnení stanovených cieľov

Čo ponúkame navyše

- príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy ako externý zástupca
- flexibilný pracovný čas
- priestor pre realizáciu vlastných návrhov, profesný rast a vzdelávanie
- zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

Doplňujúce informácie

Pozíciu obsadzujeme pre oblasť Oravy, spolupráca je na ŽIVNOSŤ, nutnosť vlastniť a používať vlastný automobil.

Neváhaj a pošli nám životopis spolu s motivačnými listami na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Poslať spoločnosti životopis". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je december 2018 /január 2019.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nicole Slašťanová
Tel.: +421905525261
E-mail: poslať životopis
ID: 3542914  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.