E-Commerce Manager v FMCG

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Heineken tímu hľadáme E-commerce manažéra, ktorý bude súčasťou budovania a rozvoja B2B elektronického biznisu, úzko spolupracovať s našim Digital Commerce Europe tímom, nastavovať interné procesy elektronického obchodu v prepojení na aktuálne obchodné stratégie a budovať brand B2B platformy smerom k našim zákazníkom.

Hlavné zodpovednosti
- Tvorba, vykonávanie a kontrola ročného plánu a rozpočtu e-commerce
- Analýza nových obchodných príležitostí, rozvíjanie vízie a akčných plánov v elektronickom obchode
- Riadenie a koučovanie e-commerce tímu
- Analýza, riadenie online marketingových aktivít, e-category manažmentu a technickej podpory
- Prepojenie procesov elektronického obchodu na ďalšie interné oddelenia, budovanie potrebných externých vzťahov
- Koordinácia lokálnych otázok technickej podpory a ich riešenie v prepojení s globálnym digital tímom
- Spolupráca pri nastavovaní vízie a stratégie špecializovaných skupín produktov prostredníctvom predajného kanálu e-commerce

- 2-5 rokov skúseností s riadením elektronického obchodu, ideálne v komerčnom spôsobe myslenia B2B
- Leadership talent
- Schopnosť definovať dlhodobé ambície a premieňať ich na krátkodobé akčné plány
- Efektívny manažment riadenia problémov, schopnosť prirodzene preberať na seba vedúcu rolu
- Jasná predstava o tom, ako má byť elektronické obchodovanie umiestnené v rámci širších organizácií
- Silná afinita k digitálnemu prostrediu, dobrá znalosť technologických aspektov elektronického obchodovania
- Výborné analytické zručnosti
- Agílne vedenie tímu
- Aktívna znalosť angličtiny podmienkou – min. úroveň B2 – aktívne slovom a písmom

Čo ponúkame:

- Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy
- Flexibilný pracovný čas s príležitostnou možnosťou homeoffice
- Priestor pre realizáciu vlastných návrhov, profesný rast a vzdelávanie
- K dispozícii služobné auto, notebook, mobilný telefón
- Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
- Kompletné lekárske prehliadky
- Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
- 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
- Prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona

Termín nástupu

ASAP

Doplňujúce informácie:

Pozíciu hľadáme pre centrálu Heineken Slovensko v Bratislave.
Svoje životopisy spolu s motivačnými listami posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Heineken Slovensko, a.s.
Novozámocká 2
947 01 Hurbanovo
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3360140   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.