Práca na polovičný úväzok v poobedných hodinách

, Bratislava
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si zarobiť peniaze navyše popri svojom súčasnom zamestnaní? Alebo si študent a potrebuješ si privyrobiť popri škole?

Ponúkame Ti možnosť pracovať na čiastočný úväzok s flexibilným pracovným časom v poobedných hodinách!

Čo ponúkame?

  • zamestnanie na čiastočný úväzok v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.
  • výplata vždy vo výplatnom termíne

Koho hľadáme?

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka, ktorý príde vypomáhať našim kolegom pri vychystávaní piva.

Aká bude tvoja náplň práce?

  • manipulácia s tovarom v sklade
  • vychystávanie tovaru na rozvoz

Kedy môžeš nastúpiť a stať sa súčasťou nášho tímu?

ihneď (dohodou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3309433   Dátum zverejnenia: 13.2.2018