Skladník – distribučné centrum v Bratislave

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Pridaj sa do nášho tímu a pracuj pre medzinárodnú spoločnosť, jednotku na trhu!

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka na pozíciu SKLADNÍK.

Náplň bežného dňa:
  • fyzický príjem a výdaj tovaru vo veľkosklade nápojov
  • manipulácia s tovarom v sklade
  • zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade
  • pomoc pri inventúrach
  • obsluha VZV

Požiadavky na uchádzača

  • bydlisko v Bratislave alebo v blízkom okolí
  • platný preukaz na vedenie VZV
  • prax v skladovom hospodárstve výhodou
  • prax min. 2 roky
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

Termín nástupu

marec 2018

Čo ponúkame navyše

  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
  • stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 € (3 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
  • zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
  • extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
  • letný a zimný balíček pracovného oblečenia
  • bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200 €)

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3284736   Dátum zverejnenia: 12.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.