Dispečer - Distribučné centrum v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce:

Do nášho distribučného centra v Bratislave hľadáme zodpovedného kolegu na pozíciu Dispečer. Ponúkame Vám dynamickú a pestrú prácu v medzinárodnej spoločnosti.

Náplň bežného dňa:

  • plánovať dopravu na základe požiadaviek zákazníkov so zreteľom na vyťaženosť dopravných prostriedkov,
  • znižovanie dopravných nákladov,
  • kontrolovať realizáciu dopráv so zameraním na včasnosť nakládky, dodania a kvalitu služieb,
  • v prípade vzniku problémov navrhovať a realizovať riešenia s cieľom zabezpečovať 100% dodávkový cyklus,
  • realizovať a kontrolovať výpočet prepravných nákladov.

Požiadavky na uchádzača

  • SŠ vzdelanie s maturitou, prípadne VŠ
  • min. 2 roky praxe v obore logistiky,
  • znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook), SAP
  • spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč, flexibilita
  • zvyšovanie profesionality, vedenie dialógu, zavádzanie inovácií

Termín nástupu

Január 2017

Čo ponúkame navyše

  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
  • stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 € (3 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
  • zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
  • zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
  • bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200€)

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3260138  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.