On The Job Coach / Sales team Trainer

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Hľadáme obchodníka/školiteľa/trénera.
Hľadáme kandidáta ideálne so skúsenosťami s obchodnou činnosťou, ktorý by rád posunul svoje odborné znalosti naším kolegom, kandidáta, pre ktorého sú vzrušujúce úlohy veľkou príležitosťou. Veľkou výhodou je predchádzajúca lektorská alebo konzultačná činnosť v oblasti predajných a soft skills zručností.

Náplňou práce On The Job Coacha / Sales Team Trainera bude:
- identifikácia rozvojových oblastí obchodníkov divízie HORECA, ich zručností a motivácie
- nastavenie individuálnych cieľov vzdelávania obchodníkov v spolupráci s vedúcimi pracovníkmi
- tvorba efektívnych vzdelávacích programov
- realizácia tréningu a koučingu obchodníkov v teréne, tréning predajných zručností v teréne
- monitoring a dohliadanie nad dosahovaním individuálnych stanovených cieľov
- hodnotenie tréningov s cieľom identifikovať oblasti zlepšenia
- posilňovanie atraktívnosti spoločnosti pre zamestnancov aj zákazníkov

Čo ponúkame?

- príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy
- flexibilný pracovný čas s príležitostnou možnosťou homeoffice
- priestor pre realizáciu vlastných návrhov, profesný rast a vzdelávanie
- služobné auto, notebook, mobilný telefón
- zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
- kompletné lekárske prehliadky
- zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
- 185 EUR vo forme cafetérie podľa vlastného výberu
- prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona

Termín nástupu

január 2018

Požiadavky na uchádzača

- prax v obchode, prípadne v FMCG segmente
- skúsenosti s vedením školení, tréningov pre oblasť obchodníckych zručností vítané
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie a proaktivita
- flexibilita a dynamika
- vodičský preukaz sk. B (cestovanie po celej SR)
- MS Office na úrovní pokročilý
- anglický jazyk výhodou

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 14 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom takmer 45 % a počtom zamestnancov vyše 700. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – Heineken N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, Heineken na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň, Kelt, Martiner a Gemer, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Okrem investícií do pivovaru, Heineken vybudoval v Hurbanove aj najväčšiu sladovňu v strednej a východnej Európe.
Základné hodnoty našej spoločnosti (Kvalita, Úcta a dôvera, Nadšenie, Zodpovednosť, Tímová práca) vyjadrujú princípy nášho podnikania a našej práce. Hovoria o tom, kto sme a akí sme.

Druh pracovného pomeru

dohoda, živnosť

Doplňujúce informácie

Pozíciu obsadzujeme formou externej spolupráce. V prípade, že Vás pozícia zaujala, neváhajte a pošlite nám svoje životopisy spolu s motivačnými listami na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Poslať spoločnosti životopis". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3252378  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.