Naštartuj svoju kariéru ako Management Trainee v logistike!

Heineken Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Chceš získať skúsenosti v oblasti logistiky a distribúcie priamo v praxi? Zaujíma ťa ako funguje zásobovanie našich zákazníkov po celkom Slovensku? Máš chuť spolupracovať na optimalizácií procesov a vyhodnocovaní dát v našej spoločnosti? Potom neváhaj a prihlás sa ku nám na pozíciu Management Traineeho pre našu distribučnú sieť!

Náplň práce:
  • participácia na realizácií zadaných projektov
  • analýza získaných údajov a ich vyhodnocovanie
  • navrhovanie riešení problémov, ktoré vznikajú v rámci bežnej operatívy

Požiadavky na uchádzača

  • absolvent II. stupňa VŠ štúdia, prípadne pre študentov 5. ročníka
  • MS Office - pokročilý
  • VP sk. B
  • anglický jazyk - úroveň B2
  • komunikatívnosť, samostatnosť, proaktivita
  • schopnosť analytického myslenia

Termín nástupu

november 2017

Čo ponúkame navyše

  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej firme, jednotke na trhu
  • príležitosť sebarealizácie a ďalšieho osobnostného a profesijného rozvoja
  • 185 EUR vo forme bodov, ktoré možno vymeniť za benefity podľa vlastného výberu
  • stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
  • možnosť nákupu produktov za výhodné ceny v našej firemnej predajni

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID: 3210299   Dátum zverejnenia: 9.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.