Servisný technik - záhradná technika

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ závisí od skúseností. Bližšie informácie Vám budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie záručných a pozáručných opráv strojov so spaľovacími štvortaktnými a dvojtaktnými motormi záhradnej a lesnej techniky, štvorkoliek, hydraulické štiepačky
- zaznamenávanie postupu opráv do systému
- komunikácia so zákazníkmi

- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- polročné a koncoročné odmeny
- finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
- dovolenka nad rámec zákona
- platené zdravotné voľno tzv. sick days
- odmena pri pracovnom jubileu

Do oddelenia servisu v Prievidzi hľadáme šikovného kolegu s elánom a pozitívnym prístupom. Podrobné informácie Vám budú upresnené na osobnom pohovore. Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM, FOTOGRAFIOU a so súhlasom na spracovanie osobných údajov za účelom výberového konania zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, automechanik, mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- skúsenosti s opravami záhradnej, lesnej techniky a prax výhodou
- technická a fyzická zdatnosť
- znalosť hydrauliky výhodou
- znalosť práce s PC
- schopnosť jednať pozitívne so zákazníkmi
- samostatnosť a schopnosť riešenia problémov
- technické myslenie

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky
ID: 4585126  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac