Predavač záhradnej techniky HECHT - Trenčín plat 1100€

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 100 EUR/mesiacprovízia z predaja, polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov - aktívny predaj tovaru, odborné poradenstvo, predvádzanie vybraného tovaru, obsluha pokladne, splátkový predaj, vytváranie cenových ponúk
- montáž strojov, vystavovanie a oceňovanie tovaru
- práca v sklade, príjem- výdaj tovaru
- príjem, výdaj spotrebiteľských reklamácií
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni a v okolí

- stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
- garantovaná mzda 700€ + 50€ osobné ohodnotenie + atraktívna provízia z predaja (horná hranica platu závisí od Vašej šikovnosti)
- motivujúce ohodnotenie ku garantovanej mzde (presné informácie o platových podmienkach sa dozviete na osobnom pohovore).
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- polročné a koncoročné odmeny
- finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
- dovolenka nad rámec zákona
- platené zdravotné voľno tzv. sick days
- odmena pri pracovnom jubileu

Do predajne záhradnej techniky Hecht v Trenčíne hľadáme šikovného kolegu s elánom a pozitívnym prístupom. Všetko potrebné Vás naučíme. Podrobné informácie Vám budú upresnené na osobnom pohovore. Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM, FOTOGRAFIOU a so súhlasom na spracovanie osobných údajov za účelom výberového konania zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti predaja, obchodu a služieb je výhodou
- znalosť záhradnej techniky je vítaná, nie je však podmienkou
- aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného poradenstva a predaja
- manuálna zručnosť
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- časová flexibilita (nepravidelne rozvrhnutá pracovná doba)

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky
ID: 3964811  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac