Servisný mechanik - elektromechanik Senica 900€

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava elektrických a benzínových strojov a zariadení záhradnej a lesnej techniky značky Hecht. Vedenie jednoduchej administratívnej agendy spojenej s vybavovaním servisných zákaziek. Objednávanie náhradných dielov potrebných k oprave strojov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800€ (nástupný plat) + 100 € osobné ohodnotie - presné platové podmienky sa dozviete na osobnom pohovore

- stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
- polročné a koncoročné odmeny
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
- dovolenka nad rámec zákona
- platené zdravotné voľno tzv. sick days
- odmena pri pracovnom jubileu

Do servisu záhradnej techniky HECHT v Senici hľadáme samostatného servisného technika k vybavovaniu spotrebiteľských reklamácií a opráv. Vaše žiadosti so životopisom, fotografiou a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na emailovú adresu [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyhláška 21, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, práca na počítači

Maloobchod záhradnej a lesnej techniky

Letisková 20
971 01 Prievidza

Kontakt

ID: 3710161   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ (nástupný plat) + 100 € osobné ohodnotie - presné platové podmienky sa dozviete na osobnom pohovore