Servisný mechanik - elektromechanik (Prešov)

HECHT SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Duklianska, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500€ (nástupný plat) + 300 € osobné ohodnotie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava elektrických a benzínových strojov a zariadení záhradnej a lesnej techniky

polročné a koncoročné odmeny, zamestnanecké zľavy, príspevok pri životných jubileách

Do pripravovanej predajne záhradnej techniky HECHT v Prešove hľadáme samostatného servisného technika k vybavovaniu spotrebiteľských reklamácií a opráv. Vaše žiadosti so životopisom, fotografiou a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte do 14.6.2018 na emailovú adresu personalne@hecht.sk Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

vyhláška 21, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, práca na počítači, časová flexibilita

Maloobchod záhradnej a lesnej techniky

Letisková 20
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Labár
Tel.: 0465420320 kl. 24
E-mail: poslať životopis
ID: 3388403   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500€ (nástupný plat) + 300 € osobné ohodnotie