Asistent/ka predaja | HEAVY TOOLS | AVION | TPP | baví ťa móda? Pridaj sa k nám! | HEAVY TOOLS

HEAVY TOOLS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Heavy Tools AVION Bratislava, Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladný plat vo výške 1200 € + doplnený o motivujúcu variabilnú zložku mzdy až do výšky 600 € (bonusová banka),

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme HEAVY TOOLS– jedna z medzinárodných značiek športovej módy. Ponúkame svojím zakazníkom širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov.

Máme korene v Maďarsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 22 obchodov po celej Európe. Našim hlavným cieľom je uspokojiť zákazníkov a preto stále držíme naše výrobky na vysokej úrovni.

Maš skvelú príležitosť stať sa kľúčovou podporou nášho trvalého rastu a zároveň sa stať súčasťou nášho tímu.

Ako Asistent/ka predaja v HEAVY TOOLS v nákupnom centre AVION sa budeš starať o:

- poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
- práca s prijatím nového tovaru,doplňovanie tovaru a jeho správne umiestnenie,
- práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
- udržiavanie štandardu predajne a starostlivosť o vzhľad predajne.
- plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov
- aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
- podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

V našej spoločnosti si vážime nielen kvalitné pracovné výsledky, ale aj ľudí, ktorí za nimi stoja. Ponúkame nielen konkurenčné platové podmienky, ale aj širokú škálu benefitov, ktoré odrážajú naše uznávanie vášho príspevku k našemu úspechu. Tu je, čo môžete očakávať ako člen nášho tímu:

- Pracovné oblečenie prispôsobené na ročné obdobie, aby ste vždy vyzerali profesionálne a cítili sa pohodlne pri práci.
- Percentá z predaja: Vaše úsilie bude odmenené podielom na zisku z predaja 0,9%, čo vám umožní priamo profitovať z vášho prínosu k úspechu spoločnosti.
- Mesačný bonus 70 € , štvrťročný bonus 238 € a ročný bonus: Ako ocenenie za vašu tvrdú prácu a dosiahnuté výsledky, môžete očakávať bonusy nad rámec vášho základného platu.
- Bonus pri životných udalostiach a odmena za odporúčanie 300 € : Chceme byť s vami v dôležitých životných momentoch a oceňujeme, keď privediete do tímu nové talenty.
- Možnosť kariérneho rastu: Vďaka veľkosti a silnému postaveniu našej spoločnosti sú možnosti rastu a rozvoja prakticky neobmedzené.
- Zamestnanecká zľava na tovar našich značiek: Užívajte si naše produkty za zvýhodnené ceny.
- Stravovacia karta s extra príspevkom: Vaše obedové pauzy budú chutnejšie s našou stravovacou kartou, ktorá prichádza s extra príspevkom 6,20 €.
- Príplatok za prácu počas víkendov: Vaša flexibilita a ochota pracovať v sobotu a nedeľu sú finančne ocenené.
- Káva na pracovisku a firemné akcie: Dbáme na to, aby ste sa cítili dobre nielen počas práce, ale aj počas spoločných stretnutí a udalostí.

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete módy
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4775333  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac