Asistentka / Asistent predaja Heavy Tools

HEAVY TOOLS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiac769 € hrubá mzda (základná zložka) + pohyblivé zložky a odmeny, spolu v priemere 950-1200 € brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rozrastajúcej sa spoločnosti Heavy Tools v Bratislavskom Avione a v Auparku hľadáme Asistentky / Asistentov predaja.

Tvojou prácou bude:
- predaj a poradenstvo zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- práca spojená s prijatím tovaru a presunmi tovaru
- dopĺňanie tovaru zo skladu na predajňu
- merchandising

- práca v stabilnej, rýchlo rozvýjajucej sa spoločnosti
- nákup tovaru za zvýhodnené ceny
- vianočné poukážky
- príjemné pracovné prostredie, práca v mladom a priateľskom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu
- pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa
- pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Sme HEAVY TOOLS– jedna z medzinárodných značiek športovej módy. Ponúkame svojím zakazníkom širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov.

Máme korene v Maďarsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 22 obchodov po celej Európe. Našim hlavným cieľom je uspokojiť zákazníkov a preto stále držíme naše výrobky na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3791388  Dátum zverejnenia: 20.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiac769 € hrubá mzda (základná zložka) + pohyblivé zložky a odmeny, spolu v priemere 950-1200 € brutto/mesačne